RCI'a nasıl katılırım?

Lorem Ipsum

 

 

> Bir RCI Weeks Bağlı tesisinde devreniz mi var?
> Bir RCI Points Bağlı tesisinde devreniz mi var?
> Sahip olduğunuz devrreden emin değil misiniz?
> Devre mülk/devre tatil sahibi değil misiniz?


Bir RCI Weeks Bağlı tesisinde tatiliniz mi var?

RCI'a bağlı olan bir tesiste tatile sahipseniz katılmanız çok kolaydır! Katılmak istiyorsanız, kişisel katılım başvuru paketinizi istemek içinBurayı tıklayın veya Bizimle iletişim kurun.

 

Kişisel katılım formunuzu doldurduktan sonra, formu tarayıcından geçirip joinrciuk@rci.com adresinden bize e-posta ile gönderebilir veya aşağıdaki posta adresine yollayabilirsiniz

 

RCI

Loughmahon Technology Park

Skehard Road, Blackrock

Cork

İrlanda  

 

Formu doldurmanızdan sonraki 14 gün* içinde ödemeyi almak ve yeni üyeliğinizle ilgili işlemleri tamamlamak için sizinle iletişim kurarız.


*Fikrinizi değiştirme ihtimali için size 14 günlük bir vazgeçme süresi tanıyoruz.

Bir RCI Points Bağlı tesisinde tatiliniz mi var?

 

RCI Points'e bağlı bir tesiste tatile sahipseniz ve RCI Üyesi olmak istiyorsanız, lütfen tesisinizi hemen arayın!


Sahip olduğunuz tatilden emin değil misiniz??

 

Tesisinizin RCI'a bağlı olup olmadığını öğrenmenin en kolay yolu, online tesis kataloğumuzda tesisinizin gösterilip gösterilmediğini kontrol etmektir. Öğrenmek için Burayı tıklayın veya Bizimle iletişim kurun!

 

Devre mülk/devre tatil sahibi değil misiniz?

 

RCI'ın temel faaliyet alanı devre mülk/devre tatil değişimleridir. Devre mülk/devre tatil değişimi, insanların sahip oldukları tatil sürelerini dünyanın dört bir yanındaki noktalarda devre mülk/devre tatile sahip olan insanlarla değiştirmelerine yardımcı olan bir sistemdir. Değişim tatillerini avantajlarından yararlanmak için devre mülk/devre tatil sahibi olmanız gerekir.

 

Tatil Sahipliği olarak da adlandırılan Devre mülk/devre tatiller, genellikle dünyanın dört bir yanındaki popüler tatil yerlerinde bulunan ve çok çeşitli olanaklar sunan kaliteli tesislerde konaklama sahibi olmanızı sağlar. Tipik tatil paketlerinin aksine, birçok devre mülk/devre tatilde ferah konaklama ünitelerinde kalırsınız ve başkalarıyla paylaşmak zorunda olmadığınız tam donanımlı mutfaklar, oturma odası, birden fazla sayıda yatak odası ve çamaşır odası gibi evinizin konforunu yaşamanızı sağlayacak olanaklar sunulur.