RCI'a yeniden katılarak sadece 113 TL'ye 2 yıllık üyelik hakkı kazanın.* AYRICA RCI hesabınıza eklenecek 120 TL değerinde ücretsiz kredinin sahibi olun!

 

Bu MUHTEŞEM teklif yalnızca sınırlı bir süre için geçerlidir.

Üye olarak çok daha fazla avantajdan yararlanabilirsiniz!

Cash Vacation Options

Ekstra Tatiller ve Son Dakika Tatilleri

Bir ""Ekstra Tatil"" rezervasyonu yapın ve Değişim Tatilleri için Değişim Gücünüzü veya puanlarınızı koruyun. Son Dakika Fırsatları, rezervasyon tarihinden sonraki 45 gün içinde seyahat etmeniz gereken indirimli tatillerdir.

Give Vacations

Misafir Sertifikaları

Standart üye Değişim Gücü veya puan indirimleri, Ekstra Tatil fırsatları ve daha fazlasıyla tasarruf edin!

RCI Platinum

Çok çeşitli RCI rezervasyon ve ürün ayrıcalıkları, yaşam tarzı avantajları ve daha fazlasından faydalanmak için Premium üyeliğe yükseltin!

Tatil Koruması

Kimse tatilini iptal etmeyi istemez ancak beklenmeyen durumlar oluşabilir. Bu tatili herhangi bir nedenle iptal etmeniz gerekirse Değişim Gücü Koruması veya Puan Koruma ekleyerek Değişim Gücünüzü ve puanlarınızı ileride kullanmak üzere koruma altına alabilirsiniz.

Seyahat İlhamı

Varış noktalarına dair özellikler, ipuçları, üye hikayeleri ve teklifler sunan özel Endless Vacation dergimizle dünyanın farklı köşelerini keşfe çıkın.

YENİ! RCI Flexipay

Hemen rezervasyon yapın - RCI Flexipay ile daha sonra ödeyin! 1700 TL başlangıç fiyatıyla sunulan mükemmel Ekstra Tatiller arasından seçiminizi yapın ve görüntülenen ücretin yalnızca %25'ini ödeyin. Kalan tutarı, seyahat tarihinize bağlı olarak 12 ay faizsiz taksitler halinde ödeyebilirsiniz.

YENİ! Otomatik Yatırılan Hafta

Seçilen sabit hafta sahipleri şimdi Otomatik Yatırılan Hafta özelliğinden yararlanabilir. En yüksek Yatırılan Hafta Değişim Gücü değerini almanız ve bu sayede daha fazla tatil seçeneği elde etmeniz için her yıl haftanızın başlangıç tarihinden 12 ay önce haftanızı yatırırız.

RCI'dan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı oluyoruz

RCI Weeks

Yardım Kitaplığı

"Nasıl yapılır?" kılavuzlarını, videoları ve bilgileri burada bulabilirsiniz. Üyelik hesabınızla ilgili her şey için bu kaynağa başvurun

RCI toplulugu

Bizimle İletişim Kurun

Yardım ve rehberlik desteği almak için tecrübeli Rehberlerimizi arayın. Telefon numaraları ve çalışma saatleri için tıklayın.

Bugün yeniden katılın ve 459 TL tasarruf edin!^

Teklifiniz, 4 Ekim 2019 tarihinde sona eriyor.

Hemen çevrimiçi olarak yeniden katılın veya bizimle iletişime geçin

Şartlar ve Koşullar: *Bu teklif, üyeliklerinin sona erme tarihi üzerinden 7 aydan 2 yıla kadar bir süre geçen ve geçerli bir Devre Mülk Hissesine sahip olan standart RCI Weeks üyelerine yöneliktir. Bir RCI Tatilinde 120 TL indirim: İndirim, standart RCI Weeks değişimi veya Ekstra Tatil için geçerlidir. RCI Değişim Tatili: Değişim ücreti ödenir ve RCI haftasının yatırılması gerekir. Standart Değişim Gücü kuralları geçerlidir. Ekstra Tatiller: Hafta yatırma/değişim gerekmez. Tatillere yalnızca konaklama dahildir ve seyahatleri veya diğer masrafları içermez. RCI, bu teklifi önceden bildirmeksizin geri çekme veya uzatma hakkını saklı tutar. ^459 TL değerindeki toplam tasarruf tutarı, her biri 226 TL olan 2 x 1 yıllık standart üyelik ücretlerinden 113 TL (yeniden katılım teklifi) düşülmesi ve 120 TL RCI hesap kredisi eklenmesiyle elde edilir. Tekliften her üye yalnızca bir sefer faydalanabilir. Müsaitlik durumuna ve değişikliklere bağlıdır. Teklif, 25.09.2019 ile 04.10.2019 tarihleri arasında geçerlidir. Standart Üyelik Şartları geçerlidir; ayrıntılar için lütfen RCI.com adresine bakın.