Sizin için ne yapıyoruz?

 

40 yılı aşkın tecrübemizle, seyahat sektörünün değişen taleplerini karşılamak üzere kendimizi geliştirmeye alışkınız. Covid19 davetsiz bir misafir olsa da tatil keyfinizin etkilenmesine izin vermemeye kararlıyız.

Seyahat ağımızı sürekli değişen dünyaya uyum sağlayacak biçimde şekillendiriyoruz ve dünya genelindeki bağlı tesislerimizde size muhteşem, güvenli bir konaklama sağlamak için her zamankinden daha çok çalışıyoruz.

En uygun şekilde rezervasyon yapmanıza, rezervasyonunuzu değiştirmenize ve tatilinizin keyfini çıkarmanıza nasıl yardımcı olabileceğimize dair daha fazla bilgi edinmek için her bir kutucuğa tıklayın.

Size daha fazla esneklik sağlıyoruz
Mevcut rezervasyonlar için destek
Biz size yardımcı olmak için buradayız
Bu fırsatı kaçırmayın
Her zamankinden daha fazla müsaitlik
Tesislerimizle yakından çalışıyoruz

RCI ile tatil konaklamanızın kontrolü sizde

Devre mülk konaklaması şimdi çok popüler! Bağlı tesis portföyümüzde yer alan çok sayıda mutfaklı daire seçeneğiyle ailenizin ihtiyaçlarını kendiniz karşılayabilirsiniz. Kendinizi rahat hissetmiyorsanız yerel restoranları keşfetmeye ihtiyaç duymadan kendi kendinize yetebilirsiniz. En yakın kasabaya yapacağınız haftalık yiyecek alışverişini, istediğiniz zaman pişirebileceğiniz yerel lezzetleri satın aldığınız bir gurme macerasına dönüştürün.

Varış Noktası Rehberlerimiz, bölgeyi bir profesyonel gibi gezmenize yardımcı olacak fikirler sunar. Kendi kendinizin rehberi olduğunuzda misafirperver insanlarla tanışabilir, herkesçe bilinmeyen yerleri kendiniz keşfedebilirsiniz!

Üyelerimiz ne diyor?

Size yardımcı olmak için buradayız!

RCI.com

RCI.com

Bize çevrimiçi olarak 7/24 ulaşabilir, istediğiniz zaman seyahat araması, seyahat rezervasyonu yapabilir ve rezervasyonlarınızı yönetebilirsiniz. Ancak lütfen çevrimiçi olarak iptal işlemi yapmayın. Size en iyi seçeneği sunmamız için bizimle iletişime geçin.

TATIL REHBERLERI

TATIL REHBERLERI

Yardım ve rehberlik desteği almak için tecrübeli Rehberlerimizi arayın. Telefon numaraları ve çalışma saatleri için tıklayın.

* Gelişmiş koruma ile ilgili şartlar ve koşulları buradan okuyabilirsiniz

^ Rezervasyon tarihlerinizde sunulan olanaklarla ilgili konuklara en güncel bilgileri sağlamaktan ve tesis içinde sağlık ve güvenlik önlemli almaktan tesisiniz sorumludur. RCI, tesis tarafından sağlanan veya sağlanmayan bilgiler ve tesiste alınmış veya alınmamış olabilecek sağlık ve güvenlik önlemleri konusunda sorumluluk kabul etmez.